Dobrodelni koncert “Imeti rad” 2014

Sevnica, 8. marec 2014

»Nasmeh nas nič ne stane, vendar čudežno deluje. Obogati tistega, komur je namenjen, in ne osiromaši tistega, ki ga poklanja. Zablesti kot sončni žarek, a spomin nanj lahko ostane za vedno.” so se glasile uvodne besede povezovalke koncerta Tanje Žibert, s katerimi nas je v svojem značilnem elegantnem slogu popeljala v večer odlične glasbe in dobrodelnosti.

V Rotary klubu Sevnica smo vrline »pripravljenosti prisluhniti in pomagati sočloveku v vsakodnevnem življenju« združili v obliko, katere rezultat je med številnimi drugimi dobrodelnimi akcijami tudi tradicionalni dobrodelni koncert “Imeti rad”, v soorganizaciji Občine Sevnica. Prihodek koncerta je v celoti namenjen za letovanje otrok s posebnimi potrebami, ki obiskujejo OŠ Ane Gale Sevnica.

Na dobrodelnem koncertu so nastopili Godba Sevnica z gosti: Alenka Godec, Matjaž Mrak, Vokalna skupina Fortuna in učenci OŠ Ane Gale iz Sevnice, ki so nas razveselili s plesno točko.

Predsednica Rotary kluba Sevnica ga. Ana Jelančić je ob zaključku koncerta ravnatelju OŠ Ane Gale Sevnica g. Branku Terašu simbolično predala ček v vrednosti 2.700 EUR, kolikor je znašal celoten prihodek koncerta.

Prijeten večer pa ni minil samo v znamenju dobrodelnega koncerta… 8. marec je, kot vemo, mednarodni dan žena, in »gentlemenstva« članov Rotary kluba Sevnica je ob izhodu iz dvorane s cvetlično pozornostjo bila deležna vsaka izmed prisotnih predstavnic nežnejšega spola.

Plemenit namen in zadovoljstvo obiskovalcev koncerta so zagotovilo, da bomo tudi v prihodnje organizirali tovrstne prireditve in zbirali sredstva za pomoč tistim, ki jo najbolj potrebujejo.

www.rotary-sevnica.si

Iskreno se zahvaljujemo vsem donatorjem in sponzorjem: OBČINA SEVNICA, KŠTM Sevnica, ZVC Lipej Šerbec, d.o.o., TGM Željko Žajber, LEKARNA pod Svetim Rokom, MIZARSTVO Damijan Kreže s.p., COMPING Drago Zupan s.p., LEKARNA Sevnica, DIMNIKARSTVO SNEDIM, d.o.o., PROPRINT Alojz Tuhtar s.p., TERRAPLANT, d.o.o. -ZELENA PIKA, Gostilna REPOVŽ, SAZAS